Přijmeme pracovníky (zámečníka a elektrikáře ) na montáže mechanických zabezpečovacích zařízení po území celé ČR. Nabízíme zaměstnání na HPP, osmihodinovou pracovní dobu, volné víkendy, dobré platové podmínky, stravenky. Požadujeme vyučení v oboru, vyhláška 50 u elektrikáře, řidičský průkaz sk. B, čistý TR. Nástup možný ihned.

Společnost LIBRAX s. r. o. se problematikou zabezpečení objektů proti násilnému vniknutí zabývá od roku 1991. Hlavní náplň činnosti je výroba, montáž a servis: bezpečnostních rolovacích mříží, rolet, nůžkových a stabilních mříží, bezpečnostních dveří a zámků, bezpečnostních, klimatizačních a reflexních fólií na sklo, garážových a průmyslových vrat, bran a jejich pohonů, předokenních rolet, parkovacích systémů, prosklených stěn, výkladců atd.

Jsme členy: Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm,evidenční číslo 128 a členy Hospodářské komory České republiky, registrační číslo 14700125.
Jsme zapsáni v Seznamu kvalifikovaných dodavatelů u Odboru veřejných investic Ministerstva pro místní rozvoj.

Pro správné zabezpečení objektů doporučujeme sborník Moderní evropský standard zabezpečení (pokyny ke stanovení úrovně zabezpečení objektu a provozoven proti krádežím a vloupáním podle evropských norem).

V souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) se zavazujeme chránit Vaše osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a s nařízením evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob.